Çağrı Merkezi +90 850 926 10 10 Çağrı Merkezi +90 252 316 34 35

Veneers (Laminate)

Veneers (Laminate)

 LAMINATE(VENEERS)

 

Porselen Laminate Veeners -  kötü görünen dişleri düzeltmenin hızlı, estetik ve güvenli bir yoludur. Bu yöntem ile belirgin kalıcı lekeler, çarpık orantısız, aralıklı, küçük ya da yapısı bozulmuş dişler düzeltilebilir. Işık geçirgenliği sayesinde doğal dişten ayırt edilmezler ve ileri teknoloji ürünü porselen den üretildikleri için asla renk değiştirmezler.

 

 

LAMİNATE VENEERLARIN AVANTAJLARI

Oldukça küçük bir müdahale ile çok kısa sürede sağlıklı ve doğal bir görünüş sağlanır.

Sağlam, renkleri bozulmayan ve dayanıklı malzemelerden temin edilirler.

Dişlerin doğal yapısı bozulmaz ve bu ekilde arzu edilen estetik özelliklere sahip olmak yalnızca porselen lamina ile mümkündür. Diş üzerinde ya hiç bir değişiklik yapılmaz ya da az bir düzeltme ile neticenin daha kusursuz olması sağlanabilir. Diş üzerinden kaldırılan miktar yalnızca 0,3-0,7 mm arasındadır. Bu sayede hiçbir dişin kesilmesine (küçültülmesine) ihtiyaç duyulmaz.

Görünümünden hoşlanılmayan dişlerin bir kopyası alınarak üzerinde bir dizayn yapmak da mümkündür. Yani dişlere hiçbir müdahale yapılmaz ve ilk önce dişlerde oluşturulacak değişikliği teknolojik imkanlar sayesinde hastaya gösterebiliriz.

Porselen yüzeyleri oldukça pürüzsüz olacağı için sigara ve benzeri nedenlerden oluşan lekelenmeleri ve diş taşı oluşumlarını en aza indirir.

Kahve, çay, sigara gibi dış faktörlerle renk değiştirmez.

Materyal olarak oldukça kırılgandır. Ancak, mineye tam olarak yapıştırıldığı zaman germe ve çekme kuvvetlerine karşı direnci oldukça artar.

Aşınmaya karşı direnci çok fazladır

Çağrı Merkezi
Instagram
Whatsapp